Kavitace a Radiofrekvence

Jak kavitace funguje?

Kavitace-kosmetika-ostrava-havirov-4 Kavitace také nazývána bezbolestná liposukce, je moderním řešením pro cílené hubnutí. Pokud jste dříve váhali liposukci podstoupit kvůli obavě ze zákroku, tato metoda bezbolestné liposukce 3. generace je pro Vás to pravé!

Základní princip kavitace spočívá v narušení buněčné stěny tukových buněk do hloubky cca 1,5 cm, následkem toho je obsah tukových buňek ve formě mastných kyselin a za pomocí lymfatického systému odbourán tělem. Na rozdíl od klasické operativní liposukce se tuk odbourává tělesným metabolizmem a není vysáván přímo při liposukci. Zmenšení obvodu ošetřované části těla bývá zpravidla 1-14 cm. Na hmotnosti bezprostředně po ošetření nebude patrný žádný rozdíl, "rozpuštěný" tuk se bude dostávat z těla ven až v následujících hodinách/dnech lymfatickým systémem, který by měl být proto stimulován dostatečným pohybem kosterních svalů. Efekt kavitace je trvalý a tuk se již zpátky do tkáně nevrací. Ideálně by se aplikace měla opakovat jednou za 7-10 dní, tak se dá dosáhnout největší efektivity a nejviditelnějších výsledků. Ošetření nemá vedlejší účinky a je nebolestivé.

Jedna procedůra kavitace trvá cca 40 minut a po ní následuje cca 20-30 minutová přístrojová lymfodrenáž přístrojem LYMPHASTIM Topline 12. Ultrazvukové vlny tak odbourávají přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Zřejmě největší výhodou kavitace je fakt, že pokožka zůstane po proceduře neporušená, a dokonce je příjemně promasírovaná a prokrvená. Díky tomu se kavitace řadí mezi metody neinvazivní liposukce. Mezi další výhody však patří také zkvalitnění a zrychlení metabolismu. Metoda tak má příznivé účinky na vaše zdraví a celkovou regeneraci těla.

Před aplikací...

Je ideální dodržovat hypokalorickou dietu tedy dietu s omezeným příjmem tuku a soli. Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim. Zejména v den ošetření a několik dní po ošetření je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitý aspekt, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.

V průběhu kavitace...

Kosmetička označí a přeměří ošetřovanou partii. Následně aplikuje speciální gel a pohyby ultrazvukovou hlavicí provede ošetření. Během ošetření muže klient pociťovat lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání. Tato fáze trvá průměrně 40 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.

Po aplikaci...

Po ukončení kavitace kosmetička provede přibližně 20-30 minutovou lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim s min. 2 litry tekutin denně. Doporučuje se zvýšení fyzické aktivity, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.

Jak často mohu kavitaci podstoupit?

Je možné podstoupit aplikaci 1x týdně, avšak běžnější je 1 aplikace každé 2 týdny. Celkový počet aplikací závisí na požadovaných a dosažených výsledcích. Následnou udržovací péči je možné provádět každých 5-6 měsíců dvě až tři ošetření.

Hlavní výhody kavitace:

  • Bezbolestná metoda
  • Téměř nulová rizika
  • Pravidelný tvar ošetřované partie
  • Rychlý účinek (cca 60 min)
  • Není nutný operační zákrok
  • Mnoho možností využití: stehna, záda, bříško, zadeček, boky, kolena, předloktí
  • Žádné období rekonvalescence, z ošetření může ihned odejít a pokračovat ve svém programu
  • Pro všechny věkové kategorie (18-75 let)

Tuto službu poskytujeme v těchto pobočkách:

Tuto službu poskytujeme na pobočce v Havířově

Tuto službu poskytujeme na pobočce v Ostravě

Ceník služeb radiofrekvence a kavitace

Název Cena
Kavitace 40 minut ,Radiofrekvence 30 minut 620 Kč
Kavitace 40 minut - 5 vstupů 2700Kč
Kavitace 40 minut + zeštíhlující zábal 660Kč
Kavitace 40 minut+ zeštíhlující zábal 5 vstupů 2800Kč
Kavitace 40 minut+ zeštíhlující zábal + přístrojová lymfodrenáž 35 minut  770Kč
Kavitace 40 minut+ zeštíhlující zábal + přístrojová lymfodrenáž 35 minut - 5 vstupů 3020Kč

Lucie

Kavitační salón

 

 

Salón Lucie v Ostravě

Vítkovická 6/3082

Moravská Ostrava

lucka.silvestri@seznam.cz

T: 725 987 494

Více informací...

Možnosti platby:

hotovost, poukázky, FKSP, dle domluvy převodem, pojišťovna.

Pokud nezvedáme - pracujeme a zavoláme zpět!!!

Objednávky pouze telefonicky !