Pivní lázně

Pivní koupele jsou lázenská léčebná procedůra, která pomáhá regenerovat celý lidský organismus.

NOVINKA !!! KLEOPATŘINA KOUPEL !!! NOVINKA
Na základě čistých rostlinných olejů jsme vytvořili koupele rozmazlující pokožku a smysly. Výsledkem je neskutečně příjemná lázeň. Vybraná skladba koupele bude hýčkat vaše tělo a smysly.

Vybrané skladby parfémů budou hýčkat vaše tělo a smysly.
Krátká přestávka pro tělo i duši. Exotická ovocná vůně vás zanese na vzdálené tropické ostrovy a povzbudí vaše smysly

PIVNÍ LÁZNĚ

Celkově přispívají k zlepšení obranyschopnosti lidského organismu. Relaxační koupel v pivních bylinkách, která je doplněna o případný doušek lahodného pivního moku, si dnes může dopřát kdokoliv z nás.Rozhodně se nejedná o procedůru, která je určena pouze pro milovníky piva a vína. Pivní a vinné koupele zahrnují koupele, bahenní zábaly, infrasaunu a masáže dle výběru. Jsou doplněny nezbytnou pitnou kůrou jak jinak než vínem či lahodným pěnivým zlatavým mokem.

Léčivé účinky pivní a vinné koupele zlepšují imunitní systém organismu. Vyšší teplota zvyšuje srdeční činnost a tím podporuje vyšší aktivitu krevního oběhu, zároveň prohřívá pokožku a uvolnuje kožní pory, jimž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla ven.

Pivní lázeň je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci.. Harmonizuje funkce celého organismu a zklidňuje psychické disharmonie. Má ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobuje uvolnění a prohřátí svalů, kloubů a kompletně podporuje celkovou obranyschopnost těla.

Pro koho je vhodná -  pivní koupel je vhodná pro skoro každého, ale lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami by se měli poradit s lékařem. Nedoporučují se osobám po operacích srdce, těhotným ženám od 3. měsíce a dětem do 12 let.


Průběh procedůry
Koupel v lázni jejíž hlavní složkou je voda o teplotě 34-37 stupnů obohacená o pivovarské kvasnice a směs drcených bylin. Hladinu piva pokrývá charakteristická bílá pěna  a atmosféru dokresluje vůně čerstvě načepovaného piva.

Doporučená pivní koupel by měla trvat zhruba 20- 25 minut. Po lázni následuje relaxace na lůžku, při které organismus přivyká opět vnějšímu prostředí, dokončuje se fáze pocení a mysl uvolňuje tok pozitivních myšlenek. Klid a odpočinek si dopřejete v délce 25 - 45 minut.

Pivní koupele doporučujeme doplnit o vhodnou metodu relaxační masáže.či zábalu z bahna.

Vhodným doplnkem máte k dispozici infrasaunu.

Nesmíme zapomínat na pitnou kůru. Průběžně doplnujme tekutiny , které tělo při procedůře vypotí, aby nedošlo k dehydrataci organismu.Jako ideální pitný doplněk je nejvhodnější vychlazené pivo.

Lucie

Kavitační salóny

Salón Lucie v Havířově

Dělnická 422/11

Havířov

lucka.silvestri@seznam.cz

T: 731 053 058

Více informací...

Salón Lucie v Ostravě

Vítkovická 6/3082

Moravská Ostrava

lucka.silvestri@seznam.cz

T: 725 987 494

Více informací...

Možnosti platby:

hotovost, poukázky, FKSP, dle domluvy převodem, pojišťovna.

Pokud nezvedáme - pracujeme a zavoláme zpět!!!

Objednávky pouze telefonicky !